Radyatör Satışı ve Montajı

Radyatör ve kombi montajı için Ulya Mühendislik ekipleri tarafından tesisatının takılacağı bölgeyi en  iyi şekilde inceleyerek, bölgeyi ısıtmak için gerekli olan en uygun tesisatı sizlere hazırlamaktadırlar. Bu sayede bütçenize gereksiz bir giderin olmayacağı gibi soğuk kış günlerinde en verimli ısınmaya sahip olacaksınız. Isıtma alanında kullanmakta olduğumuz kombi, kazan gibi cihazlarımız dairemizi ısıtma konusunda radyatörlere gereksinim duyar. Dairede mevcut radyatörler ile ısıtma sağlanır. Isı ayarı da yine kombi ya da kazan sistem üzerinden yapılır. Bu anlamda gereken ayarlamayı yapacak olan da kullanıcılardır. Kullanıcılar bir sıcaklık ayarı belirler ve cihaz bu sıcaklık ayarında radyatör yardımı ile daireyi ya da ortamı ısıtır. Isıtma sistemi dışında merak edilen Radyatör Montajı işlemidir.

Radyatör, petek montajı gibi işlemler, gaz dağıtım kuruluşunun belirlediği kurallara uygun olarak ve tesisat ile baca bağlantıları firmamızın sertifikalı personeli tarafından yapılmalıdır. Sertifikalı bir personel tarafından yapılan bir montaj, hem mal güvenliğiniz, hem de can güvenliğiniz için hayati önem taşımaktadır.

Radyatörlerle İlgili Kısa Bilgiler

Konforlu ve ekonomik bir ısıtma için uygun petek seçimi çok önemlidir. Sıcak sulu ısıtma tesisatında kullanılabilecek çeşitli tipte radyatör bulunmaktadır. Malzemelerine göre çelik, döküm, alüminyum; formlarına göre panel, dilimli gibi sınıflandırmak mümkündür.

Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçin.